Zlot motocyklowy w Pszowie – co jeszcze w ten weekend?

hanysy 2017

Zlot motocyklowy Hanysy 2018 w Pszowie, konwent miłośników gier i fantastyki NERD 2018 w Raciborzu, festyn „Raciborzanin – to brzmi dumie” na Zamku Piastowskim czy koncert Romana Roczenia na przystani kajakowej – zobacz, co odbędzie się w regionie w najbliższy weekend.

W dniach 10-12 sierpnia na terenie starej strzelnicy przy ul. Janusza Kusocińskiego w Pszowie odbędzie się Zlot Motocyklowy Hanysy 2018. Na wydarzenie zapraszają Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów i Miasto Pszów. W programie przewidziano liczne koncerty – wystąpią: Oberschlesien, Alcoholica, Tata Sławek, Black Pin, River of Time, Orchidea i NieKaZan. – Jak zawsze zapewniamy moc atrakcji, blachę zlotową, pole namiotowe, bezpieczny parking, pyszne jedzonko, zimny browar, ognistą Hanysówkę oraz niezapomnianą atmosferę! – zachęcają organizatorzy.

- reklama -

zlot motocyklowy pszow

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Brzmi to wszystko super, będzie genialna zabawa, chociaż musze przyznać, że przy tych temperaturach, to moją uwagę najbardziej przyjuło hasło „zimny browar” 🙂 Co mówię znad szklaneczki schłodzonego Pilsweizera 🙂

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj