Wylicytuj startową Jedynkę i pomóż Natalce

IV Półmaraton Rafako w Raciborzu może odbyć się w strugach deszczu.

Bieg RAFAKO Półmaraton Racibórz to wydarzenie sportowe dla całych rodzin ale również akcja charytatywna. Trwa licytacja licytacja pakietu startowego nr 1. Dochód z licytacji powędruje puli zebranych środków dla 10-letniej Natalki Kwiatkowskiej.

Kto chciałby pobiec w raciborskim półmaratonie i dodatkowo wspomóc Natalkę Kwiatkowską? Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w licytacji pakietu startowego nr 1. Link do aukcji znajduje się na oficjalnym fanpage 4Biegi Racibórz– KLIK.

- reklama -

Dochód z licytacji w całości przekazany zostanie na rehabilitację i sprzęt rodzinie Natalki Kwiatkowskiej. Dziewczynka od urodzenia zmaga się z czerokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Wymaga stałej, intensywnej rehabilitacji, specjalistycznego sprzętu i wózka.

Licytacja potrwa do 24 sierpnia br., do godz. 15.00. Cena wywoławcza wynosi 100 zł. Podbijamy cenę o 10 zł.

Regulamin dostępny na Fanpage 4BiegiRaciborz, w zakładce notatki.

Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz
Oprócz licytacji startowej Jedynki wciąż można zapisywać się na Mini RAFAKO Półmaraton Racibórz, to bieg na 2 km, który poprzedzi półmaraton. Start zaplanowano na godz. 9.00 z bieżni stadionu miejskiego (ul. Zamkowa 4). Udział w nim może wziąć każdy, kto ukończył 10 lat. Wpisowe do dzisiaj (21.08) wynosi zaledwie 20 zł. Zapisy na ten bieg prowadzone będą również w Biurze Zawodów, w sobotę w godz. 16.00- 20.00 (parter aquaparku H2Ostróg) oraz w niedzielę w godz. 7.00- 8.50. W weekend wpisowe, to koszt 30 zł. Każdy ze startujących otrzyma pamiątkowy nr startowy, a po przekroczeniu mety medal.
Zapisy TUTAJ

Charytatywny Kids Run
Dla najmłodszych, dla których dystans 2 km, to jeszcze za dużo, a też chcą wesprzeć Natalkę zorganizowane zostaną zawody Kids Run. Bieg na od 50 do 400 m organizuje Stowarzyszenie Artystyczno- Społeczne Pracownia Przyszłości. Zapisy odbywać się będą w sobotę i niedzielę w Biurze Zawodów. Limit miejsc- 200 dzieci. Wpisowe wynosi tylko 5 zł! Każde mały zawodnik otrzyma koszulkę techniczną, a na mecie medal. Dochód z biegu w całości przekazany zostanie na rzecz 10-latki.

Zapisy na bieg główny ciągle trwają, nie czekaj zapisz się już dziś i 26 sierpnia wystartuj w IV RAFAKO Półmaraton Racibórz: KLIK

oprac./A/

fot. Ireneusz Burek

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here