Szansa na dotację na rozwój ogródków działkowych

Już za kilka dni rozpocznie się dodatkowy nabór wniosków na dotację przeznaczoną na rozwój Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Kwota, o jaką można się ubiegać to 10800 zł.

Urząd Miasta Racibórz informuje, iż od 27 sierpnia do 31 sierpnia będzie prowadzony dodatkowy nabór wniosków na dotację celową. Dotacja ta ma być przeznaczona na rozwój Rodzinnych Ogrodów Działkowych mieszkańców Raciborza. Dotację można przeznaczyć na budowę lub modernizację infrastruktury ogrodowej. Kwota, o jaką można się ubiegać to 10800 zł. Zrealizowana inwestycja ma służyć poprawie korzystania z ogrodów i zwiększyć do nich dostęp społeczności ROD. Dotacja ma wynosić 60 procent poniesionych na zadanie kosztów.

- reklama -

Kto może ubiegać się o dotację? Wnioski powinna składać członkowie zarządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych lub osoby przez zarządy upoważnione do takich działań.

Wszystkie informacje dotyczące naboru wniosków można znaleźć w ogłoszeniu, które publikujemy poniżej. Poniżej także dostępne są do pobrania niezbędne dokumenty.

Ogłoszenie o dodatkowym naborze wniosków o dotację_511882

REGULAMIN(1)

Załącznik Nr 1 do Regulaminu udzielania dotacji celowej

Załącznik Nr 2 do Regulaminu udzielania dotacji celowej

oprac./A/

fot. UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj