IV Rafako Półmaraton. Jakie utrudnienia dla mieszkańców?

1
Półmaraton Rafako 2017
Półmaraton Rafako 2017

Urząd Miasta Racibórz w związku z Rafako Półmaratonem, który odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia, prosi o wyrozumiałość w związku z utrudnieniami. Zamknięcie ulic biegu nastąpi od godziny 9.00 do ok. godz. 13.00. Zamknięcie ścisłego startu, czyli ul. Zamkowej nastąpi między godz. 8.30 a 14.30.

- reklama -

Rafako Półmaraton to prawdziwe święto sportu dla miasta, ale i dla całego regionu. Przyjeżdżają do nas goście z całego kraju, ale także spoza granic Polski. Co roku pokazujemy, że Racibórz jest gościnnym,fantastycznym miejscem, które kocha bieganie.

Organizacja biegu wiąże się także z utrudnieniami, za które serdecznie przepraszamy.Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zrozumienie i przychylność w sprawie niedogodności, jakie wystąpią podczas organizowanego IV Rafako Półmaratonu Racibórz. Bieg odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia 2018 r.

Do prawidłowego zrealizowania biegu konieczne jest zamknięcie lub czasowe wyłączenie z ruchu niektórych ulic oraz ustawienie niezbędnego sprzętu zabezpieczającego wzdłuż całej trasy.

Trasa przebiegnie następującymi ulicami: Zamkowa, Armii Krajowej, Odrzańska, Chopina, Gimnazjalna, Londzina, Różyckiego, Dąbrowskiego, Stalmacha, Boh. Westerplatte, Michejdy, Mariańska, Ocicka, Słowackiego, Miarki, Wojska Polskiego, Wileńska, Warszawska, Żeromskiego, Wyszyńskiego, Wczasowa, Warszawska, Pl. Konst. 3 Maja, Opawska, Nowa, Mickiewicza, Szewska, Piwna, Basztowa, Głowackiego, Kolejowa, Sejmowa, Drzymały, Podwale, Batorego, Pl. Dominikański, Rynek, Chopina. Tak będą wyglądały dwie pętle. Końcówka biegu z ul. kolejowej pobiegnie w ul. Piaskową i wałami wzdłuż rzeki Odry wróci do ul. Zamkowej.

Zamknięcie ulic biegu nastąpi od godziny 9.00 do ok. godz. 13.00. Zamknięcie ścisłego startu, czyli ul. Zamkowej nastąpi między godz. 8.30 a 14.30.

publ. /j/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here