Wystawa malarstwa Martyny Rejner na raciborskim zamku [ZDJĘCIA]

0
Wystawa malarstwa Martyny Rejner na raciborskim zamku
Wystawa malarstwa Martyny Rejner na raciborskim zamku

Nowa ekspozycja pod nazwą „13” to zbiór malarstwa akrylowego i techniki własnej raciborzanki Martyny Rejner.

6 września w domu książęcym na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się wernisaż wystawy prac malarskich pt. „13” autorstwa raciborzanki Martyny Rejner. „13” to zbiór malarstwa akrylowego i techniki własnej. Tematyka prac to mazurskie pejzaże uwiecznione w różnych porach dnia, przy odmiennej aurze. Wystawa przedstawia prace realistyczne i abstrakcje.

- reklama -

Autorka wystawy, Martyna Rejner, ukończyła PWSZ w Raciborzu na kierunku grafika użytkowa oraz Uniwersytet Śląski w Cieszynie ze specjalizacją malarstwo. Od 11 lat jest nauczycielem w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, prowadzącym pracownię malarstwa i rysunku oraz zajęcia z rękodzieła dla dzieci i młodzieży. Od 7 lat pracuje także w raciborskim Liceum Plastycznym, gdzie prowadzi lekcje z malarstwa i rysunku. – Moją pasją są podróże, które są doskonałą inspiracją do powstałych prac. W wolnym czasie zajmuję się też aranżacją wnętrz i scenografią imprez kulturalnych oraz wszelaką formą rękodzieła artystycznego – zdradza Martyna Rejner.

Zwiedzać wystawę można codziennie w godz. od 10:00 do 18:00. Wstęp po wykupieniu biletu w Punkcie Informacji Turystycznej – parter (budynek bramny). Zwiedzanie co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected]

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here