Zapisy do Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki. Treningi dla każdego

sztuki walki - zapisy Racibórz

Trenowanie sztuk walki to nie tylko nabywanie umiejętności samoobrony, ale również kształtowanie swojej osobowości, wrażliwości, koordynacji oraz psychiki.

Treningi sztuki walki w swoim pierwotnym założeniu zawsze służyły do obrony siebie i swoich najbliższych. Umiejętność ta powoduje wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa, a co za tym idzie wśród młodych ludzi rodzi pozytywny obraz samego siebie, akceptowalny przez grupy, w których się znajduje.

- reklama -

Treningi Sztuki Walki uczą radzenia sobie w różnych sytuacjach zagrożenia, a ta umiejętność przenosi się również na kształtowanie pozytywnych cech charakteru: odporność na stres i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach życiowych, niedopuszczanie do załamań psychicznych, właściwe postawy prospołeczne, wrażliwość na piękno.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walki istnieje w Polsce od 60 lat. Jej twórcą i założycielem jest śp. Soke Józef Brudny z Pszczyny.

W Raciborzu treningi odbywają się na sali gimnastycznej Ośrodka dla Niesłyszących przy ul. Karola Miarki 4, w środy i piątki.

W Wodzisławiu Śląskim ze względu na trwający remont w Szkole Podstawowej nr 3 treningi we wrześniu odbywać się będą na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 przy ul. Tysiąclecia 25 (44-300 Wodzisław Śląski) w środy i piątki. Pierwszy trening 5 września 2018 roku.

Szczegółowe informacje:
Tel.: 604 422 726
http://polskaszkolawalki.pl/
www.facebook.com/PolskaSzkolaWalki

sztuki walki_plakat zapisy Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here