Inwestycje w Gminie Nędza nabrały tempa

W przeciągu kilku ostatnich miesięcy na terenie Gminy Nędza przeprowadzono kilka dużych inwestycji – budowa oczyszczalni ścieków, wyremontowany wiadukt i zmodernizowana ul. Sobieskiego.

- reklama -

Budowa oczyszczalni ścieków w sołectwie Ciechowice, która będzie obsługiwała całą gminę prężnie się rozwija i nabiera coraz szybszego tempa. Całkowita wartość projektu to 9.294.465,57 zł. Współfinansowanie z Unii Europejskiej wynosi 4.688.248,76 zł, zaś wkład własny Gminy wynosi tu 922.548,24 zł. Z kolei remont ul. Jana III Sobieskiego w Nędzy, podobnie jak przebudowa wiaduktu zostały zakończone zgodnie z planowanym terminem i są już oddane do użytku publicznego.

 

oprac./A/

fot. Urząd Gminy Nędza

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Które z nich to inwestycje Gminy Nędza? Bo wynika z tego, że tylko oczyszczalnia (od kilkunastu lat budowana i końca nie widać). Pozostałe są inwestycjami prowadzonymi przez inne urzędy.

  2. Wiejskim władzom serio wydaje się, że takimi artykułami mogą wyprać mózgi obywatelom, którzy są bardziej lotni niż kandydaci do urzędu.. Kto przy zdrowych zmysłach za te pieniądze startuje ?…

  3. Normalnie keta mi spadła w rowerze jak czytałem te bzdury, mosty były zamknięte 3 lata i nikt się z UG nie przejmował że objazd to tylko 17km, mieli to w du… ie a Sobieskiego jest zrobiona wzamian za odcinek 1 Maja do Ciechowic znów czary.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here