Dariusz Polowy jednoczy raciborską opozycję

7
Anna Ronin i Dariusz Polowy

Anna Ronin przyłącza się do ruchu Dariusza Polowego

Szanowni Państwo! Po długim namyśle i dokładnym rozważeniu wszystkich za i przeciw, w ubiegły weekend podjęłam decyzję o dołączeniu do ruchu Dariusza Polowego. Podejmując tę decyzję miałam na względzie tylko i wyłącznie dobro Raciborza oraz jego mieszkańców. Odsuwam na bok osobiste ambicje, ponieważ tylko wspólny start w wyborach samorządowych daje mieszkańcom nadzieję na realną zmianę władzy w mieście.

- reklama -

Z inicjatywą rozmów wyszedł Dariusz Polowy już kilka miesięcy temu. Spotykaliśmy się kilkukrotnie. W szczegółach zapoznałam się z jego pomysłami na Racibórz i sposobami ich realizacji. Rozmowy z Dariuszem Polowym oraz obserwacja jego dotychczasowych działań przekonały mnie, że to właśnie on jest osobą, która daje nadzieję na wygraną. Należy dodać, że do pana Polowego dołączyły już pozostałe siły raciborskiej opozycji, czyli: Prawo i Sprawiedliwość oraz Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe Nasze Miasto. W rezultacie powstało silne, doświadczone oraz lojalne środowisko gotowe do zmiany naszego miasta. Oznacza to, że w końcu mamy optymistyczną perspektywę. Przez ostatnie kilka tygodni raciborska władza zdała sobie sprawę, że naprawdę może przegrać z Dariuszem Polowym. Stoimy przed olbrzymią i realną szansą na uczynienie z Raciborza normalnego i pięknego miasta dla nas wszystkich.

Namawiam Państwa do zagłosowania na Dariusza Polowego w wyborach na prezydenta Raciborza oraz do głosowania na kandydatów komitetu wyborczego „Dariusz Polowy – Racibórz może być wielki” w wyborach do rady miasta. Dodam, że będę służyć Dariuszowi Polowemu swoją pomocą i pracą jako przyszła Radna Rady Miasta Racibórz.

Z wyrazami szacunku
Anna Ronin

 

Materiał sponsorowany przez:

KWW Dariusz Polowy – Racibórz może być wielki.
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

7 KOMENTARZE

 1. wyborca

  Z ogromną przyjemnością 21 października udam się do lokalu wyborczego, by oddać głos na Dariusza Polowego!

 2. Nadzieja

  To co tym razem opozycja zrobiła to Mistrzostwo Świata! Braaaaaaaaaaawo!

 3. gość

  Ronin zdezerterowała, czy była to ustawka od samego początku? Raczej to drugie, obydwoje mają tego samego protektora z Pietrowic Wielkich. Dla niego Piotrowice już są za Małe

 4. WyborcaZadowolony

  Raciborski beton się sypie. Takie coś, wcześniej hejtowali, że Opozycja Raciborska jest nie zdolna do współpracy. A tu ta Opozycja zadaje im taki cios!

 5. gość

  mniejszość niemiecka a PiS, to jak ogień i woda Ha, Ha, Ha ……..

 6. MIKI

  Pani Ronin raczej nie miała zbyt wiele innych ofert…skorzystała najprawdopodobniej z jedynej możliwości by zostać radną. Bo o prezydenturze to chyba nawet nie ma co wspominać.

 7. Ja

  Kandydat Polowy to słabizna łatwo sterowalna z Pietrowic dlatego jest PiSowskim kandydatem. Mamy już jednego „Adriana” któremu tylko wydaje się że rządzi państwem. Czyżby wyrasta nam kolejny, tym razem lokalny „długopis”?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here