Konwencja Wyborcza Dariusza Polowego

dariusz polowy - komitet wyborczy

Już jutro, tj. 21 września 2018r., na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się Konwencja Wyborcza Dariusza Polowego i kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu.

Dariusz Polowy kandydat na Prezydenta Miasta Racibórz zaprasza na Konwencję Wyborczą Dariusza Polowego i kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu. W otoczeniu parlamentarzystów naszego regionu i radnych sejmiku zaprezentowani zostaną kandydaci na radnych. Bedzie to możliwość poznania kandydatów do Rady Miasta Racibórz z ramienia „KWW Dariusz Polowy – Racibórz może być wielki” oraz kandydatów do Rady Powiatu Raciborskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Konwencja odbędzie się w dniu 21 września 2018 r. (piątek) o godz. 18.00 w Raciborzu na Zamku Piastowskim.

- reklama -

Materiał finansowany przez KWW KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ POLOWY – RACIBÓRZ MOŻE BYĆ WIELKI.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. skorzystałem z …..,,Do młodych, którzy pójdą do wyborów. Jeśli nie chcecie: wiz do innych krajów, księdza pod waszą kołdrą, wstydu za granicą, zakazu antykoncepcji, wspierania nierobów waszymi pieniędzmi, cenzury internetu, dwóch religii w szkole i jednej biologii tygodniowo, głodowych emerytur w przyszłości, misiewiczów wokół was, wyjścia z Unii Europejskiej, dzielenia Polaków- nie głosujcie na PiS. Nie głosujcie na ich kandydatów. Koniecznie idzcie na wybory. Postawcie na przyszłość dla siebie. Wybierzcie kogokolwiek-byle nie PiS i Polowego z Ronin. Kopiujcie to znajomym.”

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here