Finał kadencji jak zakończenie roku szkolnego. Podziękowania, dyplomy i zdjęcie [WIDEO]

0

Bywały sesje błyskawiczne, jak i takie, które trwały do późnych godzin wieczornych. Nie brakowało kłótni, krzyku, wzajemnych oskarżeń, ale i śmiechu. Jedni radni słynęli z żywiołowych wystąpień, jeszcze inni robili show, jakiego w sali kolumnowej dawno nie widziano. Zadanie pozostałych sprowadzało się po prostu do tego, aby przyjść, zagłosować i wyjść.

Kadencja 2014-2018 za nami. Ostatnia sesja rady miasta do spokojnych nie należała, ale na finiszu rajcowie schowali wszelkie urazy i ambicje do kieszeni i – aby tradycji stało się zadość – zapozowali do wspólnego zdjęcia.

- reklama -

Parę minut wcześniej przewodniczący Henryk Mainusz wręczył każdemu z osobna pamiątkowe podziękowania. W specjalnie przygotowanej oprawie umieszczono dwa zdjęcia – z początku i końca VII kadencji oraz nazwiska wszystkich radnych. Atmosfera przypominała tę, którą znamy z akademii kończących rok szkolny. Tyle, że adresaci nieco starsi.

– Nie zawsze było łatwo, ale nikt nie mówił, że tak będzie. To wymagająca praca, narażona na krytykę. Ale ja też nie jestem z cukru – podsumował z uśmiechem H. Mainusz.

Radni #Raciborza z pamiątkowym podziękowaniem.

Publiée par raciborz.com.pl Raciborski Portal Internetowy sur Mercredi 26 septembre 2018

Przypomnijmy, że nową radę miasta oraz prezydenta wybierzemy 21 października. Tym razem kadencja trwać będzie pięć lat.

Wojciech Kowalczyk

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here