Spot wyborczy Dariusza Polowego w Faktach TVN [WIDEO]

Spot wyborczy Dariusza Polowego, kandydata na fotel prezydenta Raciborza, popieranego przez Prawo i Sprawiedliwość oraz RSS Nasze Miasto, znalazł się w głównym wydaniu Faktów TVN. – Co ciekawe i co warto docenić, bohater filmu milczy. To jedyny taki materiał w kampanii pełnej sloganów – zauważył prowadzący, Grzegorz Kajdanowicz.

W środowym wydaniu Faktów pokazano kilka spotów kandydatów z całej Polski. Wśród nich znalazł się materiał D. Polowego pt. „Bez słów”, w którym kandydat kruszy beton.

- reklama -

– Stała się rzecz nieoczekiwana i kompletnie zaskakująca. O naszym spocie, o kruszeniu raciborskiego betonu, mówili w głównych Faktach TVN. Cieszę się, że redaktorzy TVN również mają poczucie humoru – podsumował na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych Polowy.

Wspomniany materiał można zobaczyć TUTAJ.

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Oj Darku taki fajny facet kiedyś byłeś a teraz pewnie nie jesteś sobą ,bierzesz do swego grona panią jak kon trojañski.,o zkej reputacji
    I bez żadnych zasad życiowych.Czas się obudzić póki czas.Twój dobry znajomy.

  2. Pani o złej reputacji i jej przyjaciele o jeszcze gorszej startujący z list PIS, z SLD nie wyszło, to moze na fali PIS pójdzie lepiej. Niektórzy ludzie są jak gówn…, nic dobrego nie zrobią, ale chętnie przykleją się do płynącego statku, aby najgłośniej krzyknąć ahoj, płyniemy!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here