„Tu wszędzie jest nasza ojczyzna…”. Laureaci wystąpili na zamku [ZDJĘCIA]

Konkurs Pieśni, Piosenki i Poezji Patriotycznej „Tu wszędzie jest nasza ojczyzna…”
Konkurs Pieśni, Piosenki i Poezji Patriotycznej „Tu wszędzie jest nasza ojczyzna…”

Jedną z form uświetnienia jubileuszu stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę w regionie był Konkurs Pieśni, Piosenki i Poezji Patriotycznej.

7 października na Zamku Piastowskim w Raciborzu miał miejsce koncert laureatów Konkursu Pieśni, Piosenki i Poezji Patriotycznej pod nazwą „Tu wszędzie jest nasza ojczyzna…” Organizatorem konkursu był Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ARS, Studio Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie przy współpracy Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.

- reklama -

Katarzyna Przypadło

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. ,,Patronat nad wydarzeniem objęli: Wiceprezes Rady Ministrów – minister kultury i dziedzictwa narodowego – prof. dr hab. Piotr Gliński, Poseł do Parlamentu Europejskiego – Bolesław Piecha, Biskup Polowy Wojska Polskiego – bp Józef Guzdek, Starosta Powiatu Raciborskiego – Ryszard Winiarski, Dyrektor Delegatury w Rybniku Kuratorium Oświaty w Katowicach – Alicja Bartkowiak, Fundacja im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej oraz Dziekan dekanatu raciborskiego – Ksiądz Adrian Bombelek” Wielki szacunek dla organizatorów za …… ,,Występom przysłuchiwał się: pełnomocnik ministra sprawiedliwości Michał Woś” … To już moje: oraz kandydat na prezydenta Raciborza Dariusz Polowy, jakoś tak na bilbordach ,, zjednoczyciel raciborskiej opozycji : PiS, NaM, Anna Ronin). Wyłączając starostę i rodziny uczestników, spotkanie członków, sympatyków jednej partii lub popieranych przez nią.

  2. wcześniej nie zauważyłem, radni z ramienia PiS, kandydaci z list PiS. Już nie wspomnę o wykorzystaniu dzieci i młodzieży. Wyprzedzając ataki na mnie, wiem: w tym roku obchodzimy 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości – ale dopiero 11 listopada. Dlaczego konkursu nie zorganizowano w styczniu, marcu, czerwcu, ba we wrześniu. Listopad byłby najodpowiedniejszy (11 listopad) Żenua, żenua, żenua,

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj