Temat nie upadł. Na rogu Młyńskiej-Szewskiej nadal może powstać kino! [ZDJĘCIA]

2

Doprowadziliśmy dziś do podpisania listu intencyjnego o kontynuowaniu dalszych rozmów, celem powstania na terenie Raciborza nowoczesnego obiektu kinowego. Mamy nadzieję, że tym razem nowa rada miasta wyrazi zgodę na sprzedaż tego terenu – informuje raciborski magistrat.

Radni kończącej się kadencji Rady Miasta głosowali przeciw sprzedaży terenu przy ul. Młyńskiej i Szewskiej co uniemożliwiło kontynuowanie rozmów z inwestorem zgodnie  z wcześniejszymi ustaleniami. Negatywny odzew Raciborzan na taką informację przekonał nas do podjęcia kolejnej próby wznowienia rozmów bo uznaliśmy, że jest to potrzebna w Raciborzu inwestycja.

Chodzi o działkę po byłej synagodze na rogu ulic Szewskiej i Młyńskiej
- reklama -

Spółka wprowadza na rynek nowy innowacyjny projekt wielosalowego kina typu minipleks, a Racibórz ma szanse być jednym z pierwszych miast w Polsce, w którym takie kino powstanie.

źródło: Urząd Miasta w Raciborzu

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. TSz

    Najlepiej sprzedać wszystkie tereny zielone w mieście i pozwolić na ich zabudowanie. Proszę się obudzić i na to nie pozwalać. Wystarczy że na Długiej juz jest betonowo bo zlikwidowano dużą cześć zieleni. Chcecie zakazać palenia węgla w piecach by chronić powietrze ale jeśli pozwolicie na sprzedaż i zabudowe terenow zielonych które daja tlen i filtruja chociaż troche powietrze to co bedzie produkować tlen, beton?

  2. Marian Narożny

    Tlen będą produkować Klocki Lenka.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here