Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Pociąg Kolei Śląskich w Raciborzu-Markowicach
Pociąg Kolei Śląskich w Raciborzu-Markowicach

W przyszłą niedzielę wejdzie w życie zmieniony rozkład jazdy PKP. Jak będą kursować pociągi w regionie?

21 października po raz czwarty w tym roku zmieni się rozkład jazdy pociągów. Podobnie jak poprzednia korekta, ta również podyktowana jest pracami remontowo-modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 8 grudnia 2018 roku.

- reklama -

W związku z pracami na stacji Sumina do 31 października pociągi będą kursować drogą okrężną przez Jejkowice. Pominięte przystanki – Rybnik Towarowy, Rybnik Niedobczyce, Rybnik Niewiadom, Rydułtowy, Łuków Śląski, Sumina Wieś oraz Sumina – będą w dalszym ciągu obsługiwane przez zastępczą komunikacją autobusową. Dodatkowo od 1 listopada na stacji Sumina dla pasażerów nie będzie dostępna krawędź peronowa, przez co nie będzie tam możliwe wsiadanie i wysiadanie z pociągu. Najbliższy postój odbędzie się w Górkach Śląskich.

Pasażerowie powinni też zwrócić uwagę na odjazdy pociągów, które się nieznacznie zmienią – również na liniach nieobjętych remontami.

Szczegóły oraz dokładne godziny odjazdów i przyjazdów można sprawdzić na plakatach na stacjach i przystankach oraz poniżej:

Racibórz odjazdy
Racibórz przyjazdy

Chałupki odjazdy
Chałupki przyjazdy

Kuźnia Raciborska odjazdy
Kuźnia Raciborska przyjazdy

/kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj