#WsłużbieMieszkańcom. Michał Fita dziękuje wyborcom i rodzinie

3

– Dziękuję za ten czas kampanii, który był dla mnie czasem niesamowitego rozwoju i nowego doświadczenia z pozycji kandydata na prezydenta. Dziękuję za Państwa udział w wyborach i wszystkie głosy oddane na mnie i mój komitet – napisał na swoim profilu na FB Michał Fita, który w wyścigu po fotel prezydenta uzyskał świetne, trzecie miejsce z wynikiem 4644 głosów.

„Zabrakło naprawdę niewiele. Dziękuję za zaufanie, rozmowy, reakcje i wsparcie jakie od Was otrzymałem. Dziękuję żonie, rodzinie oraz mojemu całemu sztabowi i kandydatom na radnych. To była naprawdę dobra kampania! Gratuluję moim konkurentom, druga tura będzie bardzo ciekawa. Jednocześnie zapowiadam, że to nie koniec moich działań. Niezależnie od wyniku zostaję #WsłużbieMieszkańcom!” – zapowiada.

- reklama -

/fot. MF/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Jeśli pan Fita i jego radni zwiążą się z Polowym, za 5 lat nie mają szans na prezydenturę. Panie Fita dobrze pan przemyśl swój ruch.Za pięć lat po PiS zostaną zgliszcza.Jest pan młody, nie zamykaj się pan na dialog. jakby nie było, z większością raciborzan, którzy za PiSem nie są.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here