Jaki fotelik samochodowy kupić dla dziecka?

4
wwwparts foteliki

Specjaliści z WWW Parts potrafią zadbać o bezpieczeństwo naszej pociechy. Wiedzą, jaki fotelik powinniśmy kupić, aby chronić, to co najcenniejsze – życie dziecka.

Już niedługo udamy się na groby bliskich. Nieco później będziemy odwiedzać swoje rodziny z okazji świąt Bożego Narodzenia. Będziemy podróżować, nierzadko do miejsc oddalonych o setki kilometrów od naszego domu. Warto już teraz pomyśleć o bezpieczeństwie naszych najmłodszych. Bo czy może być coś ważniejszego niż bezpieczeństwo własnego dziecka w podróży?

- reklama -

Odpowiedź na pytanie, jaki fotelik samochodowy kupić dla dziecka, aby był bezpieczny, uzyskamy w sklepie WWW Parts przy ulicy Komunalnej 7 w Raciborzu, który jest dostawcą profesjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych fotelików samochodowych.

Zamiast kupować fotelik z niesprawdzonego źródła, wykonany z marnej jakości materiałów, warto udać się do profesjonalistów zatrudnionych w sklepie przy ul. Komunalnej. Wszystkie one posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz odpowiednie zaświadczenia. Przeszkolony personel pomoże odpowiednio dobrać rodzaj fotelika do wagi dziecka i jego potrzeb. Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za profesjonalnym podejściem do sprzedaży jest fakt, że nie kupimy fotelika w tym sklepie ot tak po prostu. – Nie sprzedajemy fotelików bez przymiarki, ponieważ może się okazać, że fotelik nie pasuje do dziecka lub kanapy samochodowej i wtedy nawet najlepszy fotelik, z najlepszymi testami zderzeniowymi może okazać się bardzo niebezpieczny dla dziecka. Podczas sprzedaży fotelika każdy z rodziców zostaje poinstruowany na temat tego, jak dziecko przewozić, jak je zapinać i jak zapinać sam fotelik – tłumaczy właściciel WWW Parts.

wwwparts foteliki

W sklepie można znaleźć różnego rodzaju foteliki samochodowe, podzielone wg grup wagowych: grupa 0 – do 13 kg, grupa 1 – od 9 kg -18 kg/25 kg oraz grupa 2-3 – od 15 kg -36 kg. Rodzice mogą zdecydować się również na zakup ekonomicznego fotelika, który rośnie razem z dzieckiem i może być stosowany nawet do 36 miesiąca życia dziecka lub nawet dłużej. W ofercie sklepu są również foteliki dla dziecka o wadze do 25 kg, które są montowane tyłem do kierunku jazdy. Jest to ewenement w branży fotelików samochodowych. Według specjalistów do spraw bezpieczeństwa, jazda tyłem w samochodzie, to dla dziecka najbezpieczniejsza pozycja podróżowania. Głębokie siedzisko pozwala dziecku osiągnąć wygodną pozycję oraz zapewnia mu bezpieczeństwo, podczas możliwego wypadku. Bezpieczeństwo dziecku zapewniają również rozbudowane ściany boczne takiego fotelika, pozwala to na doskonałą amortyzację, są wystarczająco wydłużone, by w razie wypadku pochłonąć energię wytworzoną przez uderzenie boczne. Specjalne złącza ISOFIX stabilizują fotelik na siedzeniu samochodu, złącza te montowane są już w prawie każdym samochodzie, tylko starsze modele mogą ich nie posiadać. Zagłówek oraz pasy mogą być jednocześnie regulowane, pozwala to dziecku przyjąć wygodną pozycję i czuć się bezpiecznie w foteliku. Poza tym modelem znajdziemy oczywiście multum innych. Oprócz dostępności wielu modeli fotelików i ich rozwiązań konstrukcyjnych, sklep WWW PARTS oferuje również do wyboru szeroką paletę kolorystyczną, więc również esteci zaspokoją swoje upodobania.

WWW PARTS
ul. Komunalna 7
47-400 Racibórz
tel.: 781 160 563
https://web.facebook.com/WwwParts/

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

 1. ania

  my mamy fotelik ze sklepu Foteliki Warszawa, tam nam super doradzono jaki wybrać 🙂

 2. Ejcia

  My już mamy starsze dzieci i korzystamy ze Smart Kid Belt – to świetna alternatywa dla fotelików. Ale dla dzieci powyżej 15kg

 3. rejs

  miałam przyjemność mieć dwa foteliki z concord, dzieciakom długo służyły

  • nita

   jakie modele? Chce kupić transformer x-bag

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here