Profesjonaliści z CampBox pomogą się spakować w podróż

Camp Box Racibórz

Samochodowy bagażnik dachowy to ważne akcesorium podczas dalekich podróży. Aby dobrać ten odpowiedni dla własnego samochodu, trzeba pamiętać o kilku sprawach i wybrać dobry sklep.

CampBox w Raciborzu przy ul. Bosackiej 61 (obok Biedronki – nowa lokalizacja sklepu), to właśnie miejsce, gdzie profesjonaliści pomogą nam się spakować w podróż. Zanim zdecydujemy się na zakup bagażnika dachowego musimy przygotować sobie najważniejsze informacje, które są znane większości właścicieli pojazdów. Jeżeli tak nie jest, wszystkie te informacje zawarte są w naszym dowodzie rejestracyjnym. Chodzi tutaj głównie o rodzaj marki, modelu, rok produkcji oraz typ nadwozia.Camp box Racibórz

- reklama -

To nam w zupełności wystarczy, aby profesjonalna załoga CampBox-u dobrała nam optymalny rodzaj bagażnika do naszych potrzeb. O montaż tego samochodowego akcesorium, również nie musimy się martwić, ponieważ pracownicy sklepu nam w tym pomogą oraz wytłumaczą i przeszkolą w zakresie użytkowania.

Poza standardowymi bagażnikami samochodowymi w sklepie przy Bosackiej 61 możemy zaopatrzyć się również w przyczepki do rowerów czy uchwyty do przewożenia nart. Wybór rozmaitych wariantów jest niemal nieograniczony i zależy zarówno od potrzeb, możliwości finansowych, jak i własnego poczucia estetyki.

Zakupy w CampBox mają tę zaletę, że mamy w tym miejscu możliwość zapoznania się z szeroką ofertą licznych producentów. Sklep jest oficjalnym dystrybutorem takich marek jak – THULE, TAURUS, YAKIMA, NORDIC CAB, QERIDOO. W swojej ofercie posiada również asortyment wielu innych producentów.
Wyposażeni już w odpowiedni i zamontowany w naszym samochodzie produkt, musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach bezpieczeństwa. Przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na przeciążenia podczas ruszania, hamowania i na zakrętach. Boczny wiatr także może stać się problemem ze względu na sporą powierzchnię, jaką ma na przykład boks dachowy. Należy również pamiętać, że nie należy przeciążać swojego bagażnika, gdyż każdy producent belek dachowych dokładnie określa maksymalną ich nośność, której nie wolno przekraczać.

Cam Box Racibórz

Każdy kto podróżuje samochodem, powinien znać to miejsce, gdzie oprócz doboru i montażu bagażników samochodowych, możemy również zakupić podróżnicze akcesoria, takie jak kubki termiczne, termosy, latarki czy alkomaty. To wszystko może nam się przydać w trakcie wyjazdów. Tych bliskich, jak i tych dalekich.

CampBox
Maciej Malkiewicz
ul. Bosacka 61
Racibórz
tel.: 504 107 765
www.campbox.pl
www.sklep.campbox.pl
www.bagazniki.campbox.pl

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj