Mirosław Lenk: To nie będzie bitwa pomiędzy PO a PiS

11

Prezydent Mirosław Lenk, nowa radna powiatowa Ewa Lewandowska i radny sejmiku Henryk Siedlaczek spotkali się dziś w parku Roth z przedstawicielami lokalnych mediów. Mówili o jedności w samorządzie, wspólnym realizowaniu zadań dla Raciborza i o tym, że nie powinno się przenosić politycznego sporu między PO a PiS na lokalny grunt.

Lenk przypomniał, że w wyborach zawsze startuje ze znaczkiem Platformy Obywatelskiej. Lewandowska oraz Siedlaczek podkreślili, że obecny gospodarz miasta ma ich mocne wsparcie, dodając, że partia nigdy nie dzieliła ludzi i dostrzega po obu stronach politycznej barykady wartościowych samorządowców. Dla byłego starosty i posła mandat w sejmiku oznacza powrót do działalności politycznej. W samorządzie dostrzega przede wszystkim potrzebę współpracy i konsensusu.

- reklama -

Mirosław Lenk zapewnił, że nie postrzega walki o urząd prezydenta z Dariuszem Polowym jako batalii pomiędzy PO a PiS. – Robię to wszystko dla dobra mieszkańców. Tutaj liczy się bardziej lokalny charakter startujących ugrupowań. To normalne wybory, tyle, że z partiami w tle – ocenił .

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

11 KOMENTARZE

 1. Ja

  Jestem zwolennikiem PO w wyborach ogólnokrajowych, jednak na gruncie samorządowym głosuję zawsze na konkretnych ludzi, których program jest mi bliski. Denerwuje mnie jednak jak kandydaci startujący w wyborach są zarażeni wścieklizną, atakują swoich konkurentów i manipulują wyborcami robiąc z nich niedouczonych głupców. To Lenk straszył PiS-em, Polowym, przyklejam Polowemu gębę nieuczciwego, niedouczonego itp. Sam jednak zataił swoją przynależność do partii komunistycznej PZPR. Polowy na te zaczepki Lenka nie reagował, nie zniżał się do jego poziomu i nie atakował Lenka. To pokazuje, że nie trzeba mieć wyższego wykształcenia aby zachować się przyzwoicie. Daremne są teraz apele aby nie sprowadzać tych wyborów do wojenki pomiędzy PO i PiS. Za późno, to się już stało i winą obarczam Lenka, który będąc członkiem PZPR pobrał odpowiednie nauki. W Raciborzu chcę spokoju i traktowania ludzi jednakowo bez rozgraniczenia kto kim jest, jakie ma nazwisko i jakie koneksje. Dlatego oczekuję zmian i glosujemy z rodziną na Polowego. Racibórz znowu może być wielki.

 2. wyborca11

  Jeśli chcesz mieć spokój w mieście to powinieneś oddać głos na Lenka. Całe zaplecze Polowego , które będzie miało realny wpływ na kandydata jest na razie głęboko ukryte. To ludzie, którzy nie chcą sie ujawniać bo ich intencje nie są czyste i klarowne. Polowy ma wielu Pisiewiczów, Macierewiczów, Pawłowicz, którzy tylko czekają na wynik wyborów. Czystki, które szykują nie będą sprzyjać rozwojowi miasta, chyba tylko rozwojowi poszczególnych osób. Głosuję za spokojem, głosuje na Lenka.

  • SePisze

   Miszczu oplułeś tylu ludzi w tym mieście kreując się na głos rozsądku, ze nikt ci nie uwierzy w te bajania przepełnione jadem. Postawiłeś na niewłaściwego konia.

 3. Myslący.

  Otwórzcie oczy Raciborzanie – wybieramy pana DARIUSZA POLOWEGO na Prezydenta.. Czas zakończyć układy i ożywić Miasto czego Lenk nigdy nie zrobi……………………..TYLKO POLOWY..

 4. Popieram Lenka

  Tylko Lenk gwarancją stabilności i rozwoju. Polowy to układy i stagnacja.

 5. basta

  Raciborzanie swój rozum mają i na Lenka głos oddadzą!!!!

  • Wiga

   Oby tak było! Walki z piorami mam już dość.

 6. Wiga

  Oby tak było! Walki z pisiorami mam już dość.

 7. wyborca1

  A Ja się pytam kto stoi za Polowym? Przecież to tylko słup. Mamy przykład prezydentury „słupa” w kraju, więc wybór jest prosty.

 8. zadowolony z wyniku wyborów

  kochani stało się wygrał po prostu lepszy.nauczyciele do szkół,tam jesteście potrzebni .praca w samorządzie was przerasta ,

 9. TAK-Trzymać

  Mirosławie za późno zrozumiałeś, że agresją i straszeniem PiS-em nic nie zyskasz – już poległeś.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here