
Był czas na rozmowy, wspomnienia, uśmiechy i zabawę, którą prowadził zaproszony zespół.
Towarzystwo Miłośników Eichendorffa po raz kolejny zorganizowało spotkanie dla seniorów. I nie tylko dla seniorów – zaproszeni byli wszyscy chętni, również spoza gminy Rudnik. Impreza odbyła się 22 listopada w Centrum Eichendorffa w Łubowicach. Goście zostali powitani przez organizatorów, a później zasiedli do poczęstunku. Nie zabrakło również akcentów artystycznych. Spotkanie uświetnili uczniowie szkoły w Grzegorzowicach. Jak relacjonują organizatorzy, atmosfera była bardzo serdeczna, był czas na rozmowy, wspomnienia, uśmiechy i wesołą zabawę, którą prowadził zaproszony zespół. W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia i szczęścia.
fot. lubowice.pl
oprac. /kp/




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)


![Hip-hopowe formacje Skazy najlepsze na turnieju w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-taneczny-skaza-raciborz.jpg)
