Strażacy weterani na spotkaniu w Rudyszwałdzie

0
Spotkanie strażaków Rudyszwałd
W spotkaniu udział wzięli zasłużeni strażacy gminy Krzyżanowice.

24 listopada odbyło się w Krzyżanowicach spotkanie weteranów i zasłużonych strażaków z ochotniczych straży pożarnych działających na terenie gminy Krzyżanowice.

Od ponad 30 lat spotkanie organizowane jest przez jednostkę OSP w Nowej Wiosce. W tym roku spotkanie odbyło się w Rudyszwałdzie, a poprzedziła je msza w intencji asp. sztab. Gerarda Wranika, zasłużonego działacza pożarnictwa.

- reklama -

Spotkanie stało się świetną okazją do złożenia strażakom podziękowań za dotychczasową współpracę i działalność, służbę drugiemu człowiekowi, oddanie i gotowość niesienia pomocy.

W spotkaniu uczestniczyli: komendant powiatowy PSP w Raciborzu mł. bryg. Jarosław Ceglarek, zastępca komendanta mł. bryg. Paweł Sowa, naczelnik wydziału operacyjno-szkoleniowego bryg. Andrzej Charuk, prezes Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Stefan Kaptur, emerytowany komendant PSP płk. Zdzisław Drozd, prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP Walter Bożek, komendant gminny OSP Krystian Jobczyk, wójt gminy Grzegorz Utracki oraz zastępca Wolfgang Kroczek.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kc/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here