Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu
Jarmark Bożonarodzeniowy w Raciborzu

Jarmark Bożonarodzeniowy na rynku w Raciborzu, XIV Forum Osób Niepełnosprawnych na Zamku Piastowskim, spektakl taneczny „Po drugiej stronie lustra” w RCK czy wystawa „Świat kobiety. Ślązaczka w rodzinie, kulturze i społeczeństwie” w Muzeum – sprawdź, co jeszcze będzie się działo w najbliższych dniach.

1 grudnia rozpocznie się raciborski jarmark świąteczny. Na płycie rynku pojawiły już się domki, w których kupcy i rzemieślnicy będą wystawiać swoje towary – wśród nich również tak bardzo lubiane przez mieszkańców pączki. O godz. 17:00 zapłoną świece w wieńcu adwentowym, który przypominać będzie o oczekiwaniu na święta Narodzenia Bożego.

- reklama -

Możliwość zakupienia wiktuałów domowej roboty, wyrobów rzemieślników i poczucie świątecznej atmosfery to nie wszystko na co mogą liczyć raciborzanie i przyjezdni. W kolejnych dniach na rynku pojawią się m. in. żywe renifery, największy ulubieniec dzieci, czyli Święty Mikołaj, familijne kino zimowe, wielki gar z lubianą świąteczną potrawą, karuzela, konkursy organizowane przez bibliotekę i wiele, wiele innych atrakcji.

Jarmark Boże Narodzenie Racibórz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here