Racibórz z najlepszym gruntem inwestycyjnym w województwie śląskim

Racibórz z
Racibórz z "Gruntem na medal"

Prace nad przygotowaniem terenów inwestycyjnych zostały docenione przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w konkursie „Grunt na medal”.

Miasto Racibórz otrzymało I nagrodę w konkursie „Grunt na medal”. Najlepsze tereny inwestycyjne wyróżniono wczoraj, 4 grudnia, w Warszawie.

- reklama -

Starania Raciborza o jak najlepsze przygotowanie terenów inwestycyjnych zostały docenione przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. W zorganizowanym po raz VIII konkursie „Grunt na medal” Racibórz został uznany za miasto z najlepszymi terenami pod inwestycje produkcyjne w województwie śląskim. – W zmaganiach o to wyróżnienie pokonaliśmy miasta tak znaczące w naszej części Polski jak Sośnicowice (gdzie znajduje się przecież ważny węzeł autostradowy), Jastrzębie-Zdrój i Ruda Śląska. Zostaliśmy uznani za lepszych od Wodzisławia Śląskiego i kompleksu B-13 w Tucznawie – podkreśla Urząd Miasta.

Nagrodzone działki będą promowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu wśród inwestorów polskich i zagranicznych zainteresowanych rozpoczęciem bądź rozszerzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Ponadto będzie mogło posługiwać się logiem „Grunt na medal”, a informacja o sukcesie znalazła się już na stronach PAIH.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Czyli władza ponownie oderwana od rzeczywistości , gdzie w Raciborzu w 2018 powstały miejsca pracy, bo to co wiem tylko EKO OKNA przyjmują do pracy a to już Kornica. O stycznia nowo przyjęty 4700 brutto , będzie się działo na raciborskim rynku pracy

  2. przez 30lat poprzednie ekipy pracowały tak by inwestorzy szerokim łukiem omijały Racibórz.nie minął miesiąc i chcą mieć efekty.poprzednicy spieprzyliście wszystko co było możliwe.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here