XVIII Gwiazdka Serc – co jeszcze w ten weekend?

0
Gwiazdka Serc 2017
Gwiazdka Serc 2017

XVIII Gwiazdka Serc w Raciborskim Centrum Kultury, rozświetlenie choinki na rynku w Krzanowicach, konferencja „Roboty medyczne Robin Heart i sztuczne serce – szanse i zagrożenia” na Zamku Piastowskim czy koncerty charytatywne Stowarzyszenia Bajtel i SKZR Źródło w RCK – zobacz, co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach w regionie.

14 grudnia o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się osiemnasta edycja Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc – tym razem pod hasłem „18-stka nie boli, bawmy się do woli”.

- reklama -

Pomysłodawcą i organizatorem Gwiazdki Serc jest Raciborska Izba Gospodarcza, która co roku w grudniu gromadzą znanych raciborzan, by w jedno grudniowe popołudnie pokazali się z zupełnie innej strony. W tym roku w rolach głównych publiczność zobaczy m.in. lokalnych samorządowców, przedsiębiorców, urzędników, dziennikarzy czy nauczycieli. Znane raciborskie osobistości zaprezentują swoje aktorskie, wokalne, taneczne, kabaretowe oraz recytatorskie talenty.

Widowisko, jakim jest Gwiazdka Serc, ma wymiar charytatywny. Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów-cegiełek trafi do potrzebujących, a wszystkie występujące osoby robią to na zasadzie wolontariatu.

Bilety dostępne w cenach 20-60 zł do nabycia w następujących miejscach:
– Biuro Raciborskiej Izby Gospodarczej ul. Batorego 7 (I piętro)
– Cech Rzemiosł Różnych ul. Kilińskiego 2
– Piwiarnia Racibórz ul. Wojska Polskiego 9H
– Kasa Raciborskiego Centrum Kultury ul. Chopina 21

gwiazdka serc raciborz 2018

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here