Bartek Lebioda zwycięzcą Sylwestrowego Odliczania

Sylwestrowe Odliczanie
Finał akcji "Sylwestrowe Odliczanie"

5 grudnia w Akademii Fitness odbył się finał IV edycji „Sylwestrowego Odliczania“. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 15 uczestników.

Uczestnicy spędzili w sumie 630 godzin na sali. Zwycięzca, Bartek Lebioda, stracił aż 45 cm, co jest najlepszym wynikiem w historii programu „Sylwestrowe Odliczanie“. Nagroda główna w postaci bonu na kreację sylwestrową została wymieniona na bon na odzież sportową i voucher na sesję fotograficzną do GW studio Grzegorz Witek.

- reklama -
Bartosz Lebioda
Zwycięzca Bartosz Lebioda

 

Program składał się z 6. dwutygodniowych etapów. Na każdym z nich należało uczestniczyć w 5 zajęciach. Najwięcej treningów zrobiła Agnieszka, bo aż 59. Karolina natomiast zaliczyła najwięcej zajęć latino – 49, chociaż Ewa prawie ją dogoniła ze swoimi 44 wejściami. Bartek ze wszystkich swoich 50 wejść aż 35 razy był na TRXach.

Uczestnicy razem zrzucili 83 kg, z czego aż 62 kg samego tłuszczu. Wielu z nich korzystało z porad dietetycznych i jadłospisów dietetyk Joanny Głombik. Dodatkowo wszyscy zostali przebadani skanem biotofonicznym, który wskazywał poziom antyoksydantów.

– Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za udział w naszym programie. Jesteśmy dumni, że uczestnicy wykazali się tak wielką determinacją i zaangażowaniem. Każdy z nich osiągnął swój własny sukces i rozpoczął drogę do dalszego aktywnego i zdrowego trybu życia – podsumowuje Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness

fot. nadesłane
oprac. /kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here