Narkotyki w Baborowie. Impreza zakończyła się w policyjnym areszcie.

Policja zatrzymała uczestnika imprezy, który miał przy sobie narkotyki

W biesiadowaniu młodych mężczyzn przeszkodziła policja. Jeden z podejrzanych, imprezę zakończył w policyjnym areszcie. Okazało się, że 24-latek posiadał narkotyki oraz sprzęt służący do jego przetwarzania. Mężczyźnie grozi 3 lata więzienia.

Policjanci z głubczyckiej komendy zajmujący się przestępczością narkotykową, namierzyli jednego z mieszkańców gminy Baborów, którego podejrzewali, że może posiadać narkotyki. Pracujący nad tą sprawą policjanci zebrali informację, gdzie mieszka 24-latek. Pozwoliło to, w czwartkowy wieczór złożyć podejrzanemu niezapowiedzianą wizytę w jego mieszkaniu.

- reklama -

Jak się okazało, w momencie gdy funkcjonariusze przyjechali pod wytypowany adres w środku odbywała się impreza. W zabawie jednak przeszkodzili policjanci, a ich przypuszczenia się potwierdziły. Przy 24-letnim mężczyźnie stróże prawa znaleźli pieniądze, amfetaminę, marihuanę oraz sprzęt, który służył do przetwarzania narkotyków. Podejrzany mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

Zebrane przez śledczych dowody, pozwoliły na przedstawienie 24-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Za taki czyn grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Policja zatrzymała uczestnika imprezy, który miał przy sobie narkotyki

publ.:/EmZet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here