W restauracji na Zamku Piastowskim zjemy kebaba? Agencja szuka najemcy

0
Agencja Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim szukam najemcy lokalu gastronomicznego.

Zarząd Powiatu Raciborskiego postanowił zachęcić obecnych i potencjalnych restauratorów do wynajęcia lokalu gastronomicznego w murach zamku. Obecnie stawka czynszu za lokal o powierzchni 317m2 została obniżona, do niespełna 999 zł. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej zamku, lokal idealnie nadaje się na cukiernię, kawiarnie czy …. kebab. Ma też wiele innych zalet.

„Jesteś restauratorem – mistrzem tworzenia niezwykłych dań, stworzonych w oparciu o najlepsze receptury i doświadczenie szefa kuchni? Posiadasz umiejętność wykorzystywania szans i sytuacji, które mogą pojawić się w każdej chwili. Do szczęścia brakuje Ci tylko wolnego lokalu, w którym mógłbyś prowadzić swoją działalność. Nie szukaj daleko, to Zamek Piastowski w Raciborzu. Zabytkowe zamkowe podziemia to idealne miejsce na prowadzenie Twojej działalności. Nie trać czasu na szukanie innych miejsc. Nie czekaj aż uprzedzą Cię inni! Specjalnie dla Ciebie Zarząd Powiatu Raciborskiego obniżył stawkę czynszu do 998,87 zł.

- reklama -

Dawna siedziba Piastów to idealne miejsce na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Zabytkowa sceneria gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, stwarza idealną oprawę i daje możliwość przeżycia niezapomnianych chwil. Tutaj każdy może poczuć się jak księżniczka bądź rycerz. Niemal każdy z nas marzył o tym w dzieciństwie! Nieprawdaż? A jak sprawić, by tak właśnie było? Pomysł aranżacji wnętrza lokalu, jak i przyszłego menu oddajemy w Twoje ręce, wynajmując Ci lokal. To także idealne miejsce na ogródek na zamkowym dziedzińcu w okresie letnim.

W ciągu roku na zamku organizowanych jest szereg wystaw stałych i czasowych. Dużą frekwencją cieszą się takie imprezy jak: Święto Powiatu Raciborskiego, Zamkowa Noc z Duchami, Intro Festival, Raciborskie Dni Nauki i Techniki czy Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Śląsk – Kraina Wielu Kultur. Koncerty i imprezy plenerowe na dziedzińcu ściągają sporo gości z kraju jak i z zagranicy. Już dziś skorzystaj z naszej niezwykłej propozycji, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Oferowany przez nas lokal idealnie nadaje się na: Cukiernię, Kawiarnię, Lodziarnię, Bar sushi, pierogarnię, bistro, Burgery, Zapiekanki czy Kebab itp. To ponad trzysta metrów, na które dziś składa się zaplecze kuchenne, dwie sale, w tym jedna bardzo okazała, zwana już rycerską, duży przedsionek z toaletami, szatnią i dostępem do windy. Najniższy poziom zamku ma też odrębne wejście od dziedzińca i wjazd od strony ul. Zamkowej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 32 414 02 33 lub e-mailowo: [email protected]

/EmZet/

fot.: zamekpiastowski.pl / pixabay.com

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here