Uczniowie II LO w Raciborzu szusują w najlepsze! [ZDJĘCIA]

0

7-12 stycznia odbyła się coroczna wycieczka narciarska do Zieleńca uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu. Na naszą redakcyjną skrzynkę trafiła relacja uczniów raciborskiego ogólniaka oraz kilka zdjęć.

Od razu ruszyliśmy na podbój stoków! Zachwyciły nas zielenieckie widoki i świetnie przygotowane trasy. Pogoda dopisała. Ratraki pracowały pełną parą, dzięki czemu mieliśmy wyśmienite i bezpieczne warunki do szusowania. W przerwie miedzy zjazdami, regenerowaliśmy siły kawałkiem ciasta i gorącą czekoladą. Oczywiście wyjazd był dla wielu z nas doskonałą okazją do szlifowania swojej techniki narciarskiej, dzięki pomocy naszych nauczycieli, a w szczególności Wojciecha Maksymczaka, który mógł, nieustannie niemalże (oczywiście dzięki nam), realizować swoje hobby narciarskie, jako instruktor. Ostatni dzień nie mógł obejść się bez wojny na śnieżki oraz wspólnych zdjęć.

- reklama -

Zimowe szaleństwo i świetna atmosfera kolejnego wyjazdu narciarskiego do Zieleńca, przyczyniły się do dobrego samopoczucia wszystkich uczestników, którzy myślą już o następnym, za rok, albo kto wie… może nawet szybciej…

/II LO, oprac. eu/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here