I Forum Seniora na Zamku Piastowskim

zamek piastowski forum seniora (8)wyr
Podczas forum odbyły się krótkie prezentacje własnej działalności poszczególnych grup senioralnych

Spotkanie zapoznawczo-integracyjne adresowane było do grup i stowarzyszeń zrzeszających seniorów z terenu powiatu raciborskiego.

I Forum Seniora odbyło się w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu w ramach działań powiatowych dla mieszkańców. Celem była integracja, zapoznanie, prezentacja oraz stworzenie przestrzeni do dyskusji o kierunkach rozwoju i planach na 2019 rok oraz lata następne. Wydarzenie było również szansą na stworzenie w przyszłości dodatkowych możliwości aktywizacji dla osób w starszym wieku. Spotkanie umilił program artystyczny w wykonaniu Krzysztofa Koziarskiego, który wystąpił z mini-recitalem popularnych znanych i lubianych coverów. Ponadto w programie był też pokaz mody salonu odzieżowego „Gabriela” z Raciborza oraz krótkie prezentacje własnej działalności poszczególnych grup senioralnych działających na naszym terenie.

- reklama -

W forum udział wzięły: Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Gminnym Centrum Kultury w Nędzy, Rada Seniorów z Raciborza, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Raciborzu, Klub Seniora z Modzurowa, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kuźni Raciborskiej, Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Raciborzu, Klub Seniora przy Stowarzyszeniu „PERSONA” oraz Zamkowa Grupa Teatralna.

/fot. Zamek Piastowski publ. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here