Kamienica przy ul. Skłodowskiej-Curie będzie docieplona

1
Termomodernizacja budynku mieszkalnego z przebudową przy ul. M. Skłodowskiej–Curie 7-9
Termomodernizacja budynku mieszkalnego z przebudową przy ul. M. Skłodowskiej–Curie 7-9

W ramach inwestycji m.in. zostaną docieplone ściany zewnętrzne i poddasze. Prace mają zostać ukończone do 16 września 2019 roku.

W minionym tygodniu nastąpiło przekazanie placu budowy wykonawcy w ramach realizacji inwestycji „Poprawa efektywności energetycznej połączona ze wzrostem udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych na terenie Miasta Racibórz – termomodernizacja budynku mieszkalnego z przebudową przy ul. M. Skłodowskiej–Curie 7-9”

- reklama -

W ramach inwestycji przede wszystkim zostaną docieplone ściany zewnętrzne i poddasze. Budynek stanie się także dużo bardziej przyjazny dla atmosfery, ponieważ zlikwidowane zostaną piece węglowe. W ich miejsce pojawi się centralne ogrzewanie, a budynek zostanie podłączony do sieci ciepłowniczej. Zyskają bezpośrednio również sami mieszkańcy. Wyremontowane zostaną klatki schodowe i piwnice. W kamienicy firma wykona także prace związane z montażem instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. W 10 mieszkaniach pojawią się łazienki. Prace mają zostać ukończone do 16 września 2019 roku.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here