Laureaci XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

powiatowy konkurs recytatorski (4)
Laureaci XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

W konkursie pod hasłem „Bohaterowie bajek i baśni” udział wzięło 18 uczniów.

Konkurs przeprowadzono w Szkole Podstawowej nr 15 w Raciborzu. Rywalizację w klasach I – III oceniało jury w składzie Joanna Paszkowska – wicedyrektor SP 15, Barbara Szyksznian-Morek – logopeda szkolny, Bogusława Koczwara – polonistka z SP15 i przedstawiciel opiekunów dzieci wyłoniony drogą losowania – Maria Juraszczyk z Tworkowa.

- reklama -

powiatowy konkurs recytatorski (1)

Laureataką w kategorii klas I została Zuzanna Juraszczyk z SP w Tworkowie. W kategorii klas II pierwsze miejsce zajęła Łucja Szymiczek z SP 15 w Raciborzu, na drugim miejscu znaleźli się ex aequo Agata Królewicz z ZSP 1 w Markowicach , Agata Achtelik z ZSG w Nędzy oraz Dominik Gembalczyk z ZSP w Pogrzebieniu. W kategorii klas III pierwsze miejsce zajęła Julia Klimża z ZSO w Bieńkowicach.

powiatowy konkurs recytatorski (3)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki, laureaci książki, a ci, którzy zajęli pierwsze miejsca dodatkowo statuetki.

Laureatki konkursu Zuzanna Juraszczyk, Łucja Szymiczek i Julia Klimża wezmą udział w XXIII Regionalnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 21 marca w Gliwicach.

powiatowy konkurs recytatorski (2)

/materiał nadesłany publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here