Zamek Piastowski w Raciborzu zaprasza do tańszego zwiedzania w weekend

Polska zobacz wiecej - weekend za pol ceny (2)
Zamek Piastowski zaprasza w dniach 15 - 17 marca

W dniach 15 – 17 marca 2019 roku będzie można zwiedzić Zamek Piastowski w Raciborzu oraz kaplicę pw. św. Tomasza Becketa za 2,00 zł/os.

Zamek Piastowski zaprasza w ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Zamek zaprasza w dniach 15 – 17 marca. Akcja to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. W tym roku do akcji po raz kolejny włączy się również Zamek Piastowski w Raciborzu w ramach działań powiatowych.

- reklama -

Zwiedzanie w godzinach:
Piątek: od 9.00 do 16.00
Sobota: od 10.00 do 18.00
Niedziela: od 10.00 do 18.00

Zwiedzanie odbędzie się co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy prosi się o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected]

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Dla branży to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym. Ogólnopolska kampania promocyjna, zwiększenie liczby gości i reklama własnych usług – to efekty, obok których nie można przejść obojętnie. Zadowolenie partnerów i wrażenia turystów z czterech dotychczasowych edycji są tego najlepszym dowodem.

/Zamek Piastowski w Raciborzu publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here