Psychotropy w Krzyżanowicach. 27-latek był dilerem

0
Stróże prawa w miejscu zamieszkania 27-latka ujawnili prawie 17 gram substancji psychotropowej w postaci Pentedronu oraz 5 sztuk tabletek z zawartością MDMA. fot. pixabay.com

Krzyżanowiccy policjanci zatrzymali 27-latka, który w swoim miejscu zamieszkania posiadał narkotyki.

U zatrzymanego ujawniono  Pentedron – prawie 17 gram oraz 5 sztuk tabletek z zawartością MDMA. Ponadto młody mężczyzna trudnił się sprzedażą substancji psychotropowych. Do zatrzymania 27-latka doszło w godzinach popołudniowych 22 marca br. w Krzyżanowicach przy ulicy Tworkowskiej.

- reklama -

Krzyżanowiccy stróże prawa uzyskali informację, z której wynikało iż młody mężczyzna w swoim miejscu zamieszkania ma posiadać narkotyki oraz dodatkowo trudni się ich sprzedażą. Natychmiast przystąpili do działania. I tym razem informacja się potwierdziła, gdyż stróże prawa w miejscu zamieszkania 27-latka ujawnili prawie 17 gram substancji psychotropowej w postaci Pentedronu oraz 5 sztuk tabletek z zawartością MDMA. Ponadto potwierdzili fakt nielegalnego rozprowadzania przez niego narkotyków. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu raciborskiego związanego z posiadaniem narkotyków, który trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a prokurator wczoraj na wniosek krzyżanowickich śledczych zastosował w stosunku do 27-latka dozór policyjny. Grozi mu nawet do 3 lat pobytu w więzieniu.

publ.: EmZet

#KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here