Dominacja zapaśników Unii na Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów

Zapaśnicy Unii Racibórz z bardzo dużym powodzeniem startowali ostatnio w Rudzie Śląskiej w Mistrzostwach Śląska młodzików i Pucharze Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

Zapaśnicy Unii Racibórz z bardzo dużym powodzeniem startowali w Rudzie Śląskiej podczas  Mistrzostw Śląska młodzików i Pucharu Śląska kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

W młodszej grupie złote medale wywalczyli: Ron Phirun (38 kg), Mateusz Alot (41 kg), Marcin Szymiczek (62 kg), Wojciech Iwanowski (68 kg), Paweł Tanżyna (75 kg) i Karol Staniewicz (85 kg). Na drugim miejscu uplasował się Kuba Mosek (44 kg), a na trzeciej pozycji Kamil Janków.

- reklama -

W gronie kadetów unici również należeli do wiodących zawodników turnieju. Złote krążki zdobyli: Szymon Sosnkowski (55 kg), Michał Rostek (60 kg) i Maciej Krupa (65 kg). Srebrny medal przywiózł do domu Kamil Sosnowski (65 kg), a brązowe Hugo Kieś – Wiśniewski (65 kg), Igor Skiba (71 kg) oraz Andrea Ratajczak (80 kg). W łącznej klasyfikacji drużynowej MKZ Unia Racibórz z dużą przewagą uplasowała się na pierwszym miejscu.

EmZet

#Unia Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here