Prezydent Dariusz Polowy podpisał umowę w sprawie organizacji Intro Festival [ZDJĘCIA]

Raciborski magistrat przekazał 150 tys zł na organizację Intro Festivalu

150 tysięcy złotych przeznaczyło Miasto Racibórz na tegoroczną edycję Intro Festiwalu. Umowę w tej sprawie podpisał prezydent Dariusz Polowy oraz Odys Olbiński, główny organizator wydarzenia.

Miasto Racibórz postanowiło wesprzeć Festiwal Intro gdyż, jak tłumaczy prezydent, jest to impreza ponadregionalna, budująca markę miasta. Ponadto Festiwal dobrze się kojarzy mieszkańcom, dla których organizowane są w jego ramach dodatkowe i bezpłatne atrakcje. Wspomniana kwota to nie jedyne wsparcie ze strony samorządu. Formy dodatkowej pomocy są jeszcze omawiane. W zamian organizatorzy Intro Festiwalu zobowiązali się m.in. do ujęcia symboli Raciborza w swoich materiałach promocyjnych.

- reklama -

Podpisaniu umowy towarzyszyli: naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Krzysztof Żychski oraz Wojciech Kuśnierz, wiceprezes Fundacji Intro Light – organizatora raciborskiego festiwalu muzyki elektronicznej i światła.

Intro Festiwal 2019 odbędzie się w dniach 12-13 lipca, tradycyjnie na dziedzińcu Zamku Piastowskiego. W tegorocznej edycji przewidziano jeszcze więcej atrakcji ogólnodostępnych, zlokalizowanych głównie w Parku Zamkowym. Szczegóły na stronie wydarzenia: www.introfestival.pl

Publ.: EmZet

#UM Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj