
Klub sportowy „Huragan” działa przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Raciborzu.
Sportowcy z klubu „Huragan” wzięli udział w XI Wiosennym Śląskim Mitingu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Zabrzu. Turniej odbył się 9 kwietnia w Kompleksie Rekreacji „Aquarius Kopernik”. Zawodnicy dali bardzo dobry występ, zdobywając liczne medale. Małgorzata Hofman i Bogusław Kuca zdobyli złoty i srebrny medal, Adam Cegielski zdobył 2 srebrne, Dawid Szyra srebrny i brązowy, a Damian Klimek srebrny medal oraz 4 miejsce.
- reklama -
/fot. Wtz Racibórz ToMy publ. c/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







