Ratusz zakupił 20 nowych domków „jarmarkowych”. Nie jest tanio.

Na realizację zamówienia magistrat przeznaczył nieco ponad 113 tys. zł. Jedyna oferta jaka wpłynęła była sporo droższa.

Raciborski magistrat rozstrzygnął przetarg na dostawę 20 domków wystawienniczych. Do przetargu stanął tylko jeden podmiot – to przedsiębiorstwo z Pietrowic Wielkich.

Pod koniec marca na stronie BIP Urzędu Miasta pojawiła się informacja o wszczęciu procedury przetargowej na zakup 20 domków wystawienniczych, które mają być atrakcją organizowanych, wspólnie z czeskim partnerem, jarmarków – bożonarodzeniowego i wielkanocnego.

- reklama -

Jest to część dużego projektu pod nazwą „Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska PRZEKRACZAMY GRANIC”

Urzędnicy wycenili wartość zamówienia na 113 400,00 zł brutto. Do magistratu wpłynęła tylko jedna oferta, od pietrowickiego przedsiębiorstwa: „VINTAGE” Krystian Majer, ul. Świętokrzyska 48, 47-480 Pietrowice Wielkie. Firma zaproponowała nieco wyższą cenę, bo 164 920 zł brutto, na co ratusz przystał.

Pierwsze nowe domki staną już 30 maja na Placu Dominikańskim.

EmZet

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here