Legendarny duet z „Miodowych Lat” wystąpi w RCK w sztuce „Dziwna Para”!

0
W głównych rolach, zobaczą Państwo naszych rodzimych, wspaniałych aktorów komediowych.

„Dziwna para” to legendarny hit Broadway’u autorstwa najczęściej wystawianego komediopisarza amerykańskiego na świecie – Neila Simona. Już 10 czerwca 2019r. zostanie wystawiony on deskach RCK.

Niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran i również w kinie cieszą się ogromnym powodzeniem. W ekranizacji „Dziwnej pary” wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. Zdaniem Edwarda Dudka Dziewońskiego, jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcy lekkiego repertuaru: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”

- reklama -

W głównych rolach, zobaczą Państwo naszych rodzimych, wspaniałych aktorów komediowych. Tytułowa dziwna para spotyka się na cotygodniowych partiach pokera: Oskar (Żak), dziennikarz sportowy, to świeżo rozwiedziony kochający uroki życia niepoprawny bałaganiarz. Feliks (Barciś/Braciak) jest pedantycznym domatorem, hipochondrykiem i histerykiem. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje, żeby się do niego wprowadził. Zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów jest zabawne, dowcipne i ciepłe.

Występują:
Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska/Katarzyna Żak

Reżyseria Wojciech Adamczyk
Scenografia Wojciech Stefaniak

RCK RDK- sala widowiskowa / 10.06.2019r., godz. 17:30 i 20:30

Bilety w cenie: 95 zł | 75 zł | 55

Miejsca sprzedaży: adria-art.pl, kasa RCK

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

EnDe

#RCK

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here