Maj pełen prezentów od raciborskiej biblioteki

0
Książki
Książki

902 publikacje z dziedziny Literatura Faktu czekają na czytelników raciborskiej biblioteki na platformie Ibuk Libra.

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek platforma Ibuk Libra przygotowała dla czytelników niespodziankę – miesięczny, darmowy dostęp do wyjątkowych tytułów z dziedziny Literatura Faktu. Na fanów książek elektronicznych czeka także majowy prezent – książka „Koleżanka. Wspomnienia o Agnieszce Osieckiej” autorstwa Karoliny Felberg-Sendeckiej.

- reklama -

902 publikacje z dziedziny Literatura Faktu czekają na czytelników raciborskiej biblioteki do 7 czerwca. Zasady korzystania z Ibuk Libra pozostają bez zmian – aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w oddziałach i filiach raciborskiej biblioteki. Zwiększy się tylko pula dostępnych tytułów.

kolezankaTo był maj, pachniała Saska Kępa… Dodatkowo, jak co miesiąc, na czytelników czeka także prezent od Ibuk Libra. Tym razem jest to książka „Koleżanka. Wspomnienia o Agnieszce Osieckiej”, w której pierwszy raz tak otwarcie o poetce opowiadają między innymi: Ewa Błaszczyk, Stan Borysa, Agata Passent czy Stanisław Soyka. Całości dopełniają wiersze dedykowane artystce lub nią inspirowane oraz fragmenty wywiadów prasowych z Osiecką. Książka dostępna jest do 31 maja.

 

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here