Młodziki Unii Racibórz z awansem do I Ligi Wojewódzkiej

0
Unia Racibórz 2006
Unia Racibórz 2006

W przyszłym sezonie młodzi Unici zagrają z takimi drużynami jak GKS GieKSa Katowice, Zagłębie Sosnowiec czy Podbeskidzie Bielsko–Biała.

Bardzo dobry sezon w II Lidze Wojewódzkiej rozgrywa drużyna Unii Racibórz rocznik 2006. Podopieczni trenera Andrzeja Marców już na trzy kolejki przed końcem rozgrywek mieli zapewniony awans do I ligi. Bardzo ważne okazały się bezpośrednie zwycięstwa z drużyną APN GKS Tychy (3:1 w Raciborzu i 2:1 w Tychach). Rywalizacja w rozgrywkach od samego początku jest bardzo wyrównana, tym bardziej cieszy fakt, że młodziki z Raciborza odniosły taki sukces. Awans do wyższej ligi sprawia, że w przyszłym sezonie piłkarzy Unii będziemy oglądać w rywalizacji z takimi drużynami jak GKS GieKSa Katowice, Zagłębie Sosnowiec czy Podbeskidzie Bielsko–Biała.

- reklama -

W imieniu Śląskiego Związku Piłki Nożnej zawodnikom gratulacje złożył Stefan Ekiert, który przekazał również ufundowane piłki.

Kadra Unii Racibórz 2006: Bajer Szymon, Biront Aleksander, Cebula Gracjan, Doniec Mateusz, Fiegel Dawid, Gmitruk Jakub, Hibner-Badura Oliver, Kałus Krzysztof, Kornel Jakub, Krybus Jakub, Kubów Filip, Marczak Maksymilian, Mróz Tobiasz, Oszek Kacper, Petryszak Szymon, Piechulla Michał, Rzytki Piotr, Sokołowski Damian, Śliwiński Maximilian, Waniek Łukasz, Warzecha Mateusz, Waramba Marcel, Zaczyk Patryk
Trener: Andrzej Marców
Kierownik drużyny: Bogdan Marczak

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here