Rybnik: Kursantka śmiertelnie potrąciła egzaminatora

0
Do dramatycznych zdarzeń doszło dziś podczas egzaminu na prawo jazdy w Rybniku. fot.: Google street view

Na placu manewrowym rybnickiego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego doszło do tragicznego zdarzenia. Samochód prowadzony przez 68-letnią kobietę, która zdawała egzamin na prawo jazdy, potrącił 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń.

Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny, przebieg oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- reklama -

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ulicy Ekonomicznej w Rybniku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68-letnia kobieta, która była w trakcie zdawania egzaminu na prawo jazdy, potrąciła 35-letniego egzaminatora. Niestety mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Mężczyzna w czasie zdarzenia najprawdopodobniej egzaminował inną osobę. Przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają rybniccy śledczy oraz prokuratura.

Ta tragedia może po raz kolejny zwrócić uwagę na społecznie drażliwy problem seniorów za kierownicą. Temat ten szeroko poruszaliśmy w naszym archiwalnym materiale: Seniorzy za kierownicą stają się zagrożeniem na drodze?

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here