Raciborzanin z zarzutem usiłowania zabójstwa! Użył „tulipana”

0
Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

25-letni mieszkaniec Raciborza jest podejrzany o usiłowania zabójstwa. Na ulicy Nowomiejskiej zaatakował mężczyznę, któremu zadawał ciosy rozbitą butelką. Teraz grozi mu dożywocie.

Policjanci prewencji raciborskiej komendy zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który zaatakował 31-latka. Napastnik zadał mu kilka ciosów rozbitą butelką. Podejrzany usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował 25-letniego mieszkańca Raciborza. Grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w czwartek (27.06) wieczorem, na chodniku przy ulicy Nowomiejskiej w Raciborzu. Mężczyzna wszczął kłótnię, a następnie zaatakował 31-latka, zadając mu kilka ciosów rozbitą butelką. Poszkodowany zdołał się wydostać z rąk oprawcy. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci w ciągu kilkudziesięciu minut ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Raciborza.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W sobotę został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Na wniosek raciborskich śledczych i prokuratora, sąd podjął wczoraj decyzję o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Raciborza na trzy miesiące. Za usiłowanie zabójstwa, grozi mu dożywocie. Podejrzany został już doprowadzony do zakładu karnego.

EnDe

#KPP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here