Krzyżanowice: Wójt Grzegorz Utracki nagrodził najlepszych absolwentów

0
Grzegorz Utracki wręczył nagrody w gminie Krzyżanowice
Nagrodzeni absolwenci w gminie Krzyżanowice

Tytuł „Gimnazjalisty roku 2018/2019” uczniowie otrzymali za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie gminy oraz aktywność społeczną.

Wójt gminy Grzegorz Utracki wręczył wyróżnienia najlepszym absolwentom gimnazjów oraz po raz pierwszy ósmoklasistom i absolwentom szkół podstawowych z terenu gminy Krzyżanowice.

- reklama -

Kandydatów zaproponowali dyrektorzy szkół, a wyboru dokonała komisja powołana przez wójta gminy Krzyżanowice na podstawie regulaminu zaopiniowanego przez Młodzieżową Radę Gminy oraz dyrektorów szkół.

Tytuł „Gimnazjalisty roku 2018/2019” otrzymali: Julia Tomaszek i Robert Karpisch z Gimnazjum w Bieńkowicach, Tomasz Pitrasz z Gimnazjum w Krzyżanowicach oraz Justyna Bulenda, Błażej Klimaszka i Łukasz Buba z Gimnazjum w Tworkowie.

Tytuł „Absolwenta roku 2018/2019” otrzymali: Agnieszka Herzog i Emilia Popela z SP w Bieńkowicach, Laura Matuszek z SP w Chałupkach, Julia Krakowczyk z SP w Krzyżanowicach oraz Sarah Malcharek, Natalie Grüner i Wojciech Widera z SP w Tworkowie. Nagrody wręczono podczas komersów gimnazjalistów i ośmioklasistów.

fot. UG Krzyżanowice oprac. M

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here