Ekologiczny konkurs fotograficzny. Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody

Konkurs fotograficzny
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych: 0-10 lat oraz 11+.

Inicjatywa jest elementem kampanii społecznej „Lato z klimatem”, a jej ideą – promowanie dobrych postaw ekologicznych, zwrócenie uwagi na zmiany klimatyczne oraz zachęta dla dzieci i młodzieży do aktywnego przeciwdziałania niszczeniu środowiska naturalnego, a także promocja fotografii jako środka artystycznego.

Na stronie kampanii ekologicznej wystartował konkurs fotograficzny, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zachęcają do przesyłania prac związanych ze zmianami klimatu i działaniami proekologicznymi.

- reklama -

Konkurs trwa od 8 lipca do 31 sierpnia 2019r., w tym okresie przyjmowane będą prace.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach wiekowych: 0-10 lat oraz 11+. Aby wziąć w nim udział, uczestnicy muszą przygotować fotografię, nawiązującą do tematyki konkursu – zmian klimatu, dbałości o środowisko naturalne, gospodarki odpadami oraz powinny nieść ze sobą wymiar artystyczny. Mogą np. przedstawiać problemy związane z degradacją środowiska, zmianami klimatycznymi czy przykłady dobrych praktyk w trosce o środowisko. Zdjęcia powinny być wykonane w formie cyfrowej, z wykorzystaniem dowolnego sprzętu fotograficznego(np. zdjęcia wykonane smartfonem, lustrzanką, bezlusterkowcem, dronem itd.). Dopuszcza się niewielkie poprawki graficzne zdjęcia, np. poprawę kontrastu, ekspozycji czy ostrości.

Zdjęcia należy przesłać w formie cyfrowej za pośrednictwem fanpage „Lato z klimatem” na portalu Facebook.com w wiadomości lub komentarzu pod postem z informacją o konkursie. Po zakończeniu akcji jury wyłoni laureatów miejsc 1-3 w dwóch kategoriach wiekowych, dla których przygotowane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizatorem konkursu jest Biuro Poselskie Gabrieli Lenartowicz, z siedzibą w Raciborzu przy ul. Opawskiej 13.

/publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here