Koncert Mirosława Czyżykiewicza w Amfiteatrze BUK przeniesiony na wrzesień

0
Mirosław Czyżykiewicz
Artysta koncertował w Buku dwa lata temu. Pokochał to miejsce.

Z przyczyn niezależnych od obu stron koncert został przeniesiony na jesień. 

Z przykrością informujemy, że zapowiadany na jutro koncert Mirosława Czyżykiewicza zostaje z przyczyn niezależnych od nikogo, a ważnych, przeniesiony na 27 WRZEŚNIA. To niestety pierwszy wolny termin u obu stron. Oczywiście na życzenie zwracamy bilety. Ale ponieważ szkoda nam już zmobilizowanej, świetnej publiczności proponujemy dwie opcje za podtrzymanie rezerwacji: 1, Bilet na planowany na 30 sierpnia „Sen nocy letniej” po 20 zł. 2, Zwrot 10 zł za każdy bilet na 2 sierpnia przeniesiony na 27 września – podał Amfiteatr BUK.

- reklama -

Koncert będzie częścią trasy koncertowej upamiętniającej 20. rocznicę powstania kultowej płyty „AVE” charyzmatycznego Mirosława Czyżykiewicza. – Zwłaszcza płci pięknej nie trzeba go przedstawiać, gdyż tembr jego głosu i kongenialny tekst tytułowej „AVE” pamięta każda, która go słyszała. A jeśli są panie, które nie miały okazji słyszeć tego utworu, to koniecznie trzeba zrobić to na żywo – zachęcają organizatorzy.

Artysta koncertował w Buku dwa lata temu. Pokochał to miejsce. W ramach tak ważnej dla niego trasy po prostu nie mogło go zabraknąć.

– Na płycie „AVE” nie ma słabszych utworów. Znakomicie pomyślana, świetnie napisana i oczywiście genialnie wykonywana dostarcza przez dwie dekady niesłabnących wzruszeń, skłania do refleksji i pozwala docenić ogromne możliwości języka polskiego. W cudownym krajobrazie Amfiteatru Buk, z zawieszonymi niczym ulatujące ze sceny słowa świetlikami, z ptakami, które zapewne tym razem później pójdą spać – zapowiada się wieczór doznań, jakich próżno szukać na najlepszych scenach miejskich. A organizatorzy obiecują również piwo, kawę i najwspanialszą w okolicy grochówkę prosto z polowej kuchni. Nie może Was zabraknąć w Rudach! – zapraszają organizatorzy.

/Amfiteatr BUK publ. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here