Konkurs „Poznawanie Hluczyńska i polskich gmin”

0
Krzanowice
Krzanowice

Głównym celem konkursu jest odkrywanie piękna, ciekawych miejsc i atrakcji ziemi Hulczyńskiej oraz polskich gmin Krzanowice i Kietrz.

Sdružení obcí Hlučinska oraz polskich gmin Krzanowice i Kietrz zapraszają do udziału w konkursie „Poznawanie Hluczyńska i polskich gmin”.

- reklama -

Głównym hasłem konkursu jest odkrywanie piękna, ciekawych miejsc i atrakcji ziemi Hulczyńskiej oraz polskich gmin Krzanowice i Kietrz. Dla uczestników przygotowanych jest 10 tras prowadzących przez miejscowości Hulczyńska, gminę Krzanowice oraz gminę Kietrz. Na każdej trasie znajdują się obowiązkowe punkty (budynki sakralne, atrakcje przyrodnicze), które trzeba odwiedzić, sfotografować i odpowiedzieć na jedno pytanie odnoszące się do danego obiektu/miejsca. Fotografie muszą zawierać zarówno wyznaczone punkty, jak i samego uczestnika. Pytania do każdego miejsca są wymienione w poszczególnych arkuszach konkursowych.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne przemierzenie przynajmniej jednej z dziesięciu tras. Jeśli uczestnik zaliczy poprawnie wszystkie trasy, tj. 10, będzie miał dziesięciokrotnie większą szansę na wygraną, ponieważ jego nazwisko będzie występowało 10 razy w puli losowania. Każda trasa może zostać wysłana tylko raz przez każdego uczestnika.

Trasa pokazana na mapie jest tylko zalecaną trasą, uczestnik może rozpocząć ją z dowolnego miejsca i iść w dowolnym kierunku. Organizatorzy zachęcają do przemieszczania się po trasie pieszo lub rowerem. Nie jest konieczne ukończenie trasy w jednym dniu, natomiast zdjęcia muszą zostać przesłane lub dostarczone jednocześnie po spełnieniu warunków zamieszczonych w regulaminie. Szczegóły i trasy na stronie krzanowice.pl.

Zdjęcia z trasy oraz wypełnione arkusze z pytaniami muszą zostać wysłane na adres e-mail: [email protected] lub mogą zostać dostarczone do:
– Sdružení obcí Hlučínska, Hlučínská 3, 747 23 Bolatice,
– Urząd Miejski w Krzanowicach, ul. Morawska 5, 47-470 Krzanowice,
– Urząd Miejski w Kietrzu, ul. 3 Maja, 48-130 Kietrz.

Konieczne jest podanie imienia, nazwiska, adresu, numeru kontaktowego oraz e-mail. Wszystkie fotografie i wypełnione arkusze muszą zostać dostarczone nie później niż do 10 września. Poprzez wysłanie zdjęć, uczestnik zgadza się na publikację ich na stronie internetowej i Facebooku oraz przetwarzanie danych osobowych.

Po sprawdzeniu wszystkich zdjęć oraz arkuszy zostaną wylosowani zwycięzcy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here