„Magiczne Drzewo” w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

  0
  Lato z biblioteką
  Lato z biblioteką

  Kolejne spotkanie w ramach Fantastycznego Lata z Biblioteką oparte było na serii książek Andrzeja Maleszki „Magiczne Drzewo”. Następne spotkanie 20 sierpnia. 

  Kolejne spotkanie w ramach Fantastycznego Lata z Biblioteką oparte było na serii książek Andrzeja Maleszki „Magiczne Drzewo”. Fantastycznej opowieści o trójce dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia. Te dobre i te złe…

  - reklama -

  Niesamowite przygody, niebezpieczeństwa, humor i magia… Autobus, który zwariował, most ze światła i wielka fala Tsunami. Latający dom, olbrzymi lew i sto wyczarowanych psów!

  Po krótkim wprowadzeniu i prezentacji książek, rozpoczęto tańce z balonami a następnie uczestnicy zajęć wyruszyli na Orlik, gdzie brali udział w różnorodnych grach i zabawach.
  Kontynuacją zajęć było wykonanie krzesła metodą origami, Magicznego Drzewa z rolek papieru ozdobionego odbiciami własnych dłoni oraz Smoka z kółek.

  Już w najbliższy wtorek 20 sierpnia spotkanie z „Bajkami robotów” Stanisława Lema, w trakcie którego będzie można zmierzyć się z zadaniami logiczno-matematycznymi oraz stworzyć własną wersję robota.

  /MiPBP Racibórz publ. c/

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here