Racibórz: Umowa na zakup nowego ambulansu podpisana

Racibórz: Umowa na zakup nowego ambulansu podpisana
Racibórz: Umowa na zakup nowego ambulansu podpisana

Umowa została podpisana w ramach realizowanego przez powiat raciborski projektu na zakup ambulansu sanitarnego wraz z wyposażeniem.

19 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Raciborzu podpisano umowę na zakup nowego ambulansu sanitarnego dla raciborskiej lecznicy wraz z wyposażeniem. Powiat reprezentowali: starosta raciborski Grzegorz Swoboda oraz wicestarosta Marek Kurpis, natomiast dostawcę – Ratownik-Ambulanse Spółka z o.o. Sp.k z siedzibą w Jabłonnej – Marcin Wnorowski.

- reklama -

Umowa została podpisana w ramach realizowanego przez powiat raciborski projektu na zakup ambulansu sanitarnego wg PN EN 1789 wraz z wyposażeniem na rzecz Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpitala Rejonowego im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu.

W ramach przeprowadzonego postępowania przetargowego zakupiono ambulans sanitarny wg PN EN 1789 marki Renault typu Master z silnikiem wysokoprężnym turbodiesel o pojemności 2299 cm³ dCi i mocy 170 KM o wartości 299 393,07 zł wraz z wyposażeniem na kwotę 197 609,76 zł.

Zakup został współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

nowy ambulans raciborz

fot. Starostwo Powiatowe
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here