The Sunny Side – letni, lekki koncert na przystani kajakowej

Środek lata to czas relaksu, lenistwa i prawdziwie słonecznej pogody. Jeśli więc plaża to i drinki, muzyka, siesta, chill out… – tak zapowiadany przez RCK  koncert zespołu The Sunny Side musiał przyciągnąć mieszkańców na bulwary.

Zespół The Sunny Side mają za sobą wiele artystycznych doświadczeń i koncertów, a wspólnie mieli przyjemność muzykować z wokalistką soul’u światowego formatu – Joss Stone, która przyjęła zaproszenie wykonania autorskiej kompozycji Grzegorza Turczyńskiego “Jak Ptak” w 2016 roku.

- reklama -

Repertuar zespołu stanowią znane i nieznane ballady, bossa nova, swing, jazz, pop i szanty w niebanalnych aranżacjach i inspirującym wykonaniu. Każdy występ to dawka szczerych muzycznych uniesień i radość przeżywania muzyki. Koncert The Sunny Side to bezsprzecznie przyjemność dla wszystkich, którzy naprawdę kochają lato.

Skład grupy tworzą: Grzegorz Turczyński – wokal, puzon, ukulele, Janusz Kula – gitary, ukulele, Kamil Rubik – instrumenty perkusyjne. W jednym utworze gościnie zaśpiewała Alicja Ploch – Burda.

Nad Racibórz nadciągała złowroga burza, jednak szczęśliwie dla organizatorów i gości, tylko symbolicznie pokropiło.

 

 

/i/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że pogoda nie dopisała na 100%. Mnie się koncert podobał choć rzeczywiście szantów było niewiele. Wytworzyła się dobra atmosfera, muzyka była przyjemna, warto było zajrzeć na bulwary

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj