Budowa drogi Racibórz-Pszczyna. Sprawdźcie, gdzie pierwsze utrudnienia

0
Racibórz - Pszczyna
Fot. UM Racibórz

Raciborski magistrat informuje, gdzie pojawią się pierwsze utrudnienia w ruchu związane z budową regionalnej drogi Racibórz – Pszczyna. Komunikat UM poniżej.

Informujemy, że STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. jako Generalny Wykonawca inwestycji: Budowa regionalnej drogi Racibórz – Pszczyna na odcinku od włączenia do drogi krajowej nr 45 w gminie Rudnik do granicy M.N.P. Powiatu Rybnik – etap 4 i etap 5 wschodnia obwodnica Raciborza, realizowanej na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach – w październiku 2019 roku rozpocznie prace budowlane na w/w inwestycji.

- reklama -

Pierwsze przewidywane utrudnienia w ruchu drogowym obejmą:
• skrzyżowanie ul. Rybnickiej i ul. Piaskowej: zwężenie jezdni w kierunku Raciborza w celu wykonania zjazdów w rejonie ul. Cieszyńskiej,
• ul. Rudzka: wykonanie zjazdów w ciągu drogi wojewódzkiej nr 919, tuż za kanałem Ulga (w kierunku Raciborza).

Zobacz, jak będzie wyglądała nowa droga: Budowa drogi Racibórz-Pszczyna coraz bliżej. Strabag podał harmonogram prac [ZDJĘCIA]

O dalszych planowanych utrudnieniach wynikających z harmonogramu prowadzonych prac i wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

/UM Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here