Jubileusz pracy Sławomira Janowskiego, dyrektora Mechanika

Jubileusz pracy dyrektora Mechanika
Jubileusz pracy dyrektora Mechanika

Gratulacje z okazji jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej nauczyciela odebrał Sławomir Janowski, dyrektor CKZiU nr 2. Natomiast Krzysztof Chrupajło otrzymał akt powierzenia funkcji wicedyrektora II Liceum Ogólnokształcącego.

4 września w raciborskim starostwie gratulacje z okazji jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej nauczyciela z rąk starosty Grzegorza Swobody oraz wicestarosty Marka Kurpisa odebrał Sławomir Janowski – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu. Natomiast Krzysztof Chrupajło, nauczyciel matematyki, otrzymał akt powierzenia funkcji wicedyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu.

- reklama -

Sławomir Janowski pracuje na stanowisku dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu od 1 września 2015 r. Wcześniej, od 2001 roku, był dyrektorem w Zespole Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu. Pod jego kierownictwem szkoła współpracuje z licznymi szkołami wyższymi, zakładami kształcenia nauczycieli w organizacji praktyk pedagogicznych oraz lokalnymi firmami, w których uczniowie technikum i branżowej szkoły I stopnia realizują praktyki zawodowe oraz zajęcia praktyczne. W Mechaniku realizowane są liczne projekty zarówno inwestycyjne polepszające bazę i warunki dydaktyczne, jak i te edukacyjne podnoszące kwalifikacje i umiejętności uczniów.

fot. Starostwo Powiatowe
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj